Filmy ślubny to przede wszystkim jedna z najlepszych, najbardziej żywych pamiątek. To własnie na filmie uda się złapać naszym operatorom każdą waszą radość i uśmiech, także gości. Wesele trwa kilka godzin, a z przygotowywaniami jeszcze dłużej – podczas tego czasu dzieje się tak wiele, że nie jesteśmy w stanie tego zapamiętać, zwłaszcza podczas nerwowych chwil i tej ciągłej niepewności – czy na pewno wszystko będzie idealne? Dlatego chcemy przedstawić wam kilka powodów, dla których nasza ekipa filmowa jest bardziej niż konieczna. 

Film just for fun

Nie przypuszczacie nawet, jak dobrze będziecie się bawić, oglądając swój własny film ślubny. Odpowiednio zmontowane, podkręcone chwile rozbawią was do łez, by za chwilę wzruszyć. Dobra muzyka urozmaici obraz, sprawiając, że wasz ślub będzie iście hollywoodzkim przedsięwzięciem.

Pamiętajcie, że od nas dostaniecie dwa filmy ze ślubu. Jeden z nich to teledysk idealny do podzielenia się ze znajomymi, na wrzucenie go na swoje social media. Drugi, ten bardziej prywatny, będzie waszą intymną pamiątką na długie, długie lata.

By pamiętać

W miarę upływu lat nasza pamięć się zaciera, proza życia daje się we znaki, a mglisty dzień życia nie wygląda już tak kolorowo, jak kiedyś. To naturalne, że nasz umysł nie jest w stanie pamiętać wszystkich wspaniałych momentów – ważne, że kamera może to zrobić za niego. Dzięki udokumentowaniu, materiał filmowy można zabrać nawet za sobą, jako część swojej historii życia.

Jedziecie do dawno nieodwiedzanej rodziny? W waszym życiu pojawili się znajomi, którzy niedługo będą przeżywać dzień swojego ślubu? Podzielcie się swoimi wspomnieniami, dodatkowo dzieląc się wiedzą. To wspaniały przedślubny prezent, jaki możecie im dać, zapewniając sobie jednocześnie odświeżenie magii waszych początków jako mąż i żona.

Dla rodziców

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak Twoi rodzice Cię kochają i uwielbiają. Czasami nie zdajemy sobie sprawy z miłości naszych rodziców, nie dostrzegamy jej przez pęd życia, zapominamy o nich. Ważne, aby w dniu ślubu nie pamiętać tylko o sobie nawzajem, ale aby w podziękowaniach objąć także ukochanych rodziców. Zgadzamy się, że taki film zapewni im silne emocje za każdym razem, kiedy go zobaczą. Nieważne, czy będzie to setny czy tysięczny raz. Ich miłość będzie kwitła, kiedy przypomną sobie, jak wspaniałe mają dzieci. Zobaczycie – jeszcze sąsiadki będą dzwonić, że od tygodni nie robią nic innego, tylko wciąż wciskają play na odtwarzaczu DVD.

Wspomnienie drogi małżeńskiej

To coś naprawdę wyjątkowego. Wyobraź sobie dzień, w którym po dwudziestu latach zasiadacie na wytartej kanapie, trzymacie się za ręce i oglądacie całe nagranie od początku. Moment, w którym po raz pierwszy spojrzycie na swoje dawne wcielenie, będzie tym decydującym. Wzruszy was? Rozśmieszy? A może pomoże rozwiązać codzienne błahe spory, które czasami są zbyt przytłaczające? Życzy wam samych dobrych emocji, ponieważ to własnie zapewnia świetnie złożony film weselny. Potrafi leczyć nieważne spory i scala nas od nowa, nawet po wielu latach, spędzonych tuż obok siebie.

Leave a Reply