Portfolio

Zobacz, co potrafimy!

Nasze życie to seria chwil, sekundy wyjątkowych zdarzeń. Te najpiękniejsze  odtwarzamy w pamięci bez końca. W swoich domach przechowujemy pamiątki, zapisujemy ważne daty, kolekcjonujemy piękne wspomnienia. Pielęgnujemy emocje, relacjonując najważniejsze momenty naszej rodzinie, przyjaciołom, dzieciom.

Z weselami nie jest inaczej – chcemy ten szczególny dla nas dzień zapamiętać w całości. Piękny, wzruszający, niepowtarzalny. Planując go ,skupiamy się na najważniejszymi momentach – pierwszym pocałunku, pierwszym tańcu, podziękowaniom dla rodziców. Pytanie jednak brzmi: Co ze wszystkimi ulotnymi momentami, spontanicznymi sekundami między nimi? Co z drobnymi gestami, chwilami, które dzieją się niezaplanowane? Co z delikatnym dotykiem, miłym słowem, co z atmosferą pełną miłości i wzruszenia? Ten dzień jest pełen ułamków sekund, których możemy już nie zapamiętać poprzez natłok pięknych wydarzeń.

My zaś ich nie przegapimy. Kiedy pojawimy się na weselnej sali, naszym priorytetem stanie się wyłapanie emocjonalnej esencji tych szczególnych dla Państwa chwil. To film pozwoli Wam na ich odświeżanie i zapamiętanie, dlatego to właśnie ta forma utrwalania życia jest naszą specjalnością i pasją. Warto z niej korzystać, ponieważ żadne zdjęcie nie odda tyle, ile własna pełnometrażowa i romantyczna ekranizacja życia.

Katarzyna & Mariusz

Katarzyna & Mariusz

31 stycznia 2017

Iga & Jakub

Iga & Jakub

31 stycznia 2017

Jakub & Aneta

Jakub & Aneta

31 stycznia 2017

Agata & Artur

Agata & Artur

24 stycznia 2017

Edyta × Andrzej

24 stycznia 2017